Kontakta oss


Körkarlsvägen 4
​​​​​​​653 46 Karlstad

Växel: 054-18 05 01
Fabriken: 0155-374 11
info@grundels.se

Möt våra medarbetare

Försäljning

Daniel Bengtsson
Stockholm Syd, Uppland & Gästrikland
Försäljnings- och Marknadschef

073-654 38 00
Nicke Norgren
Småland, Östergötland & Södermanland 

070-754 03 99
nicke.norgren@grundels.se
Nicklas Engström
Stockholm Norr & Värmland

​​​​​​​
​​​​​​​070-860 53 81
nicklas.engstrom@grundels.se
Jonas Williamsson 
Närke, Västmanland, Dalarna & Skaraborg
​​​​​​​

070-782 32 54
jonas.williamsson@grundels.se
Conny Karlsson 
Dalsland, Västra Götaland, Halland & Skåne
​​​​​​​

073-982 80 60
conny.karlsson@grundels.se
Jonas Elmnäs
Exportchef 

​​​​​​​
070-341 21 63
jonas.elmnas@grundels.se
Hans Holmgren
Norrland (Söderhamn och uppåt)

​​​​073 - 821 65 34

hans.holmgren@grundels.se
Anders Wennerkvist
Ansvarig Bostadsrättsföreningar

​​​​
​​​​​​​079- 098 04 34

anders.wennerkvist@grundels.se
Jan Erik Ståhlberg
Försäljningsansvarig fönsterbyte
Platschef Grundels Oxelösund
​​​​​​​

073-655 77 01
janerik.stahlberg@grundels.se
​​​​​

Projekt

Conny Grundel
Projektchef

054-770 77 03
conny.grundel@grundels.se
Pär Olsson
Projektledare

054-770 77 04
par.olsson@grundels.se
Fredrik Forsberg
Projektledare
​​​​​​​
054-770 77 15
fredrik.forsberg@grundels.se 
Fredrik Hallberg
Projektledare

054-770 77 07
fredrik.hallberg@grundels.se
Eva Pettersson
Projektkoordinator fönsterbyten

073-655 70 64
eva.pettersson@grundels.se
Ingela Bergström 
Projektassistent
​​​​​​​
054-770 77 18​​​​​​​ingela.bergstrom@grundels.se​​​​​​​

Pernilla Reuterhäll
Projektledare fönsterbyten
​​​​​​​
0155-45 37 52​​​​​ pernilla.reuterhall@grundels.se​​​​​​​